Dotykové sklo Motorola

Hľadáte kvalitný dotykové sklo Motorola, ale stále ho nemôžete nájsť? Máte s tým problém, ale potrebujete čo najrýchlejšie nejaké sklíčko? My ho tu pre vás máme!

Spoločnosť Motorola prevzala spoločnosť Lenovo. V tejto chvíli budete narážať na značku Moto, nie na značku Motorola. Aj tieto displeje sú však náchylné na prasknutie a ak spadne telefón priamo na displej, tak sa nedá nič robiť. Môže sa tak stať pri športe alebo písanie sms správ. Stáva sa veľmi často, že telefón spadne už pri vyťahovaní z vrecka. U nás nájdete dotykové sklo i LCD displej pre telefóny Motorola.

Pozrite sa na kladné hodnotenie našich zákazníkov

Náhradné diely pre telefon Motorola

Záruka sa na toto sklíčko vzťahuje na celé dva roky. Ak ho budete vymieňať sami, tak nemôžeme zaručiť úspešnú reklamáciu, ak sa niečo pokazí pri výmene. Preto nechávajte výmenu dotykového skla Motorola na servisnom stredisku.

Sklíčko pre ZTE Orange je kvalitný, ale môže sa stať, že časom prestane fungovať. Záleží veľa na tom, či vám mobilný telefón padá alebo na displej príliš veľa tlačíte.

 

 
5
14 1514
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • Expedícia do 24 hodín
  • Dotykové sklo,dotykové sklo pre telefóny : Motorola Defy mini XT320
  €13,90
 • lepidlo b7000 bulk 15ml Novinka Tip
  Expedícia do 24 hodín
  • Lepidlo B-7000 na dotykové sklá a displeje - 15 ml
  • Popis: odporúčame aplikovať na obe strany, počkať 2 - 5min a potom spojiť. Po spojení oboch plôch odporúčame počkať 24 hodín na dokonalé spojenie.
  €5,90

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.