Dotykové sklo Sony

Stránka 1 z 1 - 35 položiek celkom

Cena

5100
15100

Značky

Zobrazených položiek: 35

information

Spoločnosť Sony sídli v japonskom Tokiu a bola založená v roku 1946. Spoločnosť Sony Ericsson vznikla spojením dvoch firiem v roku 2001 a v roku 2012 spoločnosť Sony odkúpila zvyšný podiel. Následne prišiel na trh ich prvý spoločný telefón. Aktuálne je Sony predovšetkým výrobca elektroniky, video hier, nástrojov na komunikáciu a produktov informačných technológií pre konzumný aj profesionálny trh.

Výrobca dotykových plôch Sony disponuje tými najnovšími technológiami a preto začali ako jedni z prvých vyrábať ich dotykové mobily, medzi ktoré patria napríklad aj vode odolné.  Výmena dotykového skla Sony je zložitejšia z dôvodu vodotesnosti celého dielu a preto odporúčame, aby ste túto opravu zverili odborníkom. Dotyková plocha Sony je väčšinou súčasťou LCD displeja značky Sony a teda v takomto prípade musíte vymeniť celý komplet – dotykové sklo a aj displej na vašom dotykovom smartfóne značky Sony.

Ak hľadáte aj iné servisné náhradné diely, môžete si byť istý, že ste na správnom mieste- v našom e-shope ponúkame množstvo produktov, vhodných pre značku Sony. Ak máte pri výbere náhradných dielov či príslušenstva pre Váš smartfón hocijaké nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať. 

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pri objednávke do 14:00
Servis mobilných telefónov
Servis mobilných telefónov
priamo našimi technikmi
Heureka
Overené zákazníkmi
Vaša spokojnosť na prvom mieste