Dotykové sklo Sony

Stránka 1 z 2 - 35 položiek celkom

Cena

396
1396

Značky

Zobrazených položiek: 35
Hore
Ďalšie produkty

information

Spoločnosť Sony sídli v japonskom Tokiu a bola založená v roku 1946. Spoločnosť Sony Ericsson vznikla spojením dvoch firiem v roku 2001 a v roku 2012 spoločnosť Sony odkúpila zvyšný podiel. Následne prišiel na trh ich prvý spoločný telefón. Aktuálne je Sony predovšetkým výrobca elektroniky, video hier, nástrojov na komunikáciu a produktov informačných technológií pre konzumný aj profesionálny trh.

Výrobca dotykových plôch Sony disponuje tými najnovšími technológiami a preto začali ako jedni z prvých vyrábať ich dotykové mobily, medzi ktoré patria napríklad aj vode odolné.  Výmena dotykového skla Sony je zložitejšia z dôvodu vodotesnosti celého dielu a preto odporúčame, aby ste túto opravu zverili odborníkom. Dotyková plocha Sony je väčšinou súčasťou LCD displeja značky Sony a teda v takomto prípade musíte vymeniť celý komplet – dotykové sklo a aj displej na vašom dotykovom smartfóne značky Sony.

Ak hľadáte aj iné servisné náhradné diely, môžete si byť istý, že ste na správnom mieste- v našom e-shope ponúkame množstvo produktov, vhodných pre značku Sony. Ak máte pri výbere náhradných dielov či príslušenstva pre Váš smartfón hocijaké nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať.