Držiak SIM karty Asus

Je dôležité, aby ste si vybrali správny držiak SIM karty, alebo SD karty na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cena

45
145

Značky

Zobrazených položiek: 3

ASUSTeK Computer Inc., známejší pod skratkou ASUS, je taiwanský medzinárodný výrobca počítačových súčiastok a elektroniky. Meno ASUS vychádza z latinského názvu pre Pegasa (latinsky Pegasus), okrídleného koňa z gréckej mytológie. Boli použité len štyri posledné písmená, predovšetkým kvôli čelnému umiestneniu v abecedných zoznamoch: PEGASUSASUS.

Nepodarilo sa Vám načítať Vašu SIM kartu v telefóne Asus? Problém bude pravdepodobne v poškodenom držiaku na SIM karty. Stáva sa to pomerne často mechanickým opotrebovaním, nakoľko je držiak vyrobený z mäkkého kovu a dá sa ľahko ohnúť. Nezúfajte však, nový držiak na SIM kartu Asus nie je drahá záležitosť a nevyžaduje si zásah v servise. 

 Náhradné diely pre Asus

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818