Držiak SIM/SD karty Samsung

Je dôležité, aby ste si vybrali správny držiak SIM karty, alebo SD karty na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 5 - 74 položiek celkom

Cena

27
127

Značky

Zobrazených položiek: 74
Hore
Ďalšie produkty

Spoločnosť Samsung Electronics bola založená v roku 1969 v Južnej Kórei. V súčasnosti má po celom svete viac ako 200 špičkových a kvalifikovaných pobočiek. Samsung Electronics vyrába domáce spotrebiče, ako sú televízory, monitory, chladničky a práčky a kľúčové mobilné telekomunikačné zariadenia- inteligentné telefóny a tablety. Prvý mobilný telefón vyrobili už v roku 1985 pre použitie v aute a prvý mobilný telefón skutočne použiteľného kdekoľvek, uviedli na trh v roku 1988. Táto značka je jednou z popredných vo svetom veľtrhu.

Máte ohnutý držiak SIM karty alebo SD karty na Vašom telefóne Samsung? Nedá sa Vám držiak už vložiť späť do mobilu? Pravdepodobne bude teda potrebné si zakúpiť nový držiak SIM a SD karty na Váš Samsung, nemusíte však mať obavy. Nový držiak si viete vymeniť aj úplne sami bez pomoci odborníka a ten starý môžete jednoducho hodiť do koša. 

Náhradné diely pre Samsung

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818