Držiak SIM karty Apple iPhone

Ak sa vám poškodil alebo ste stratili SLOT SIM na mobile Apple iPhone, ponúkame vám náhradný diel držiak sim karty ktoré potrebujete aby ste zas mohli využívať svoj telefón naplno. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 2 - 22 položiek celkom

Cena

27
127

Značky

Zobrazených položiek: 22
Hore
Ďalšie produkty

Jedna z vedúcich spoločností na svetom trhu spoločnosť Apple Inc. bola založená 1. apríla 1976 v Silicon Valley v americkej Kalifornii, jej zakladateľmi boli Steve Jobs, Steve Wozniak a menej známy Ronald Wayne. Hlavným programom spoločnosti bola výroba a vývoj osobných počítačov a ich programového vybavenia. Prvý mobilný telefón - iPhone, spoločnosť predstavila na začiatku roka 2007.

Poškodil sa Vám, či inak znehodnotil držiak na SIM kartu vo Vašom telefóne Apple iPhone? Často sa to stáva najmä pri nevhodnom otváraní a vkladaní držiaka SIM. Nie je to nič výnimočné, táto súčiastka je veľmi krehká a má tendenciu ohnúť sa. Vtedy je veľmi ťažké držiak vložiť späť do mobilu a Váš iPhone automaticky stráca svoju schopnosť načítavať SIM kartu a Vám tak znemožňuje volanie. 

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Apple, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre iPhone

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818