Držiak SIM karty Lenovo

Je dôležité, aby ste si vybrali správny držiak SIM karty, alebo SD karty na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Cena

35
135

Značky

Zobrazených položiek: 8

Ohnutý držiak na SIM a SD kartu vo Vašom telefóne? Aj keď vložíte držiak do telefónu, tak Vám nechce načítať SIM kartu? Nezostáva Vám nič iné ako vymeniť celý držiak SIM karty. Nemusíte sa však vôbec obávať, táto malá súčiastka v našom e-shope nájdete za minimálne ceny a čo viac, pri výmene držiaka SIM karty Lenovo nepotrebujete asistenciu servisného technika a zvládnete to doma sami!

Lenovo Group Limited je najväčší svetový výrobca počítačov – nadnárodná firma s hlavným sídlom v Číne (Hongkongu) a ďalšími dvoma v Spojených štátoch a Singapure, ktorá okrem výroby počítačov a periférií vyvíja aj súvisiace technológie. Pôvodne (od roku 1988, kedy sa stala korporáciou) pôsobila pod značkou Legend, neskôr bol jej názov zmenený na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roku 2005 firma kúpila počítačovú divíziu IBM a zaradila sa medzi najväčších výrobcov počítačov na svete. V januári 2014 súhlasilo Lenovo s prevzatím divízie mobilných zariadení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Špekulovalo sa o nákupe notebookov Vaio od firmy Sony, k nákupu však nedošlo.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Lenovo, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Lenovo

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818