Držiak SIM karty Sony

Je dôležité, aby ste si vybrali správny držiak SIM karty, alebo SD karty na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Cena

26
126

Značky

Zobrazených položiek: 14

Sony Corporation, bežne označovaná ako Sony, je japonská medzinárodná korporácia. Hlavné sídlo spoločnosti je v meste Minato, Tokio, Japonsko. Obchodný model spoločnosti je zameraný predovšetkým na elektroniku (televízory, herné konzoly, mobilné telefóny, multimédiá), videohry a zábavný priemysel. Spoločnosť je považovaná za jedného z najlepších výrobcov elektroniky na spotrebiteľskom trhu.

Ohnutý držiak na SIM a SD kartu vo Vašom telefóne Sony? Aj keď vložíte držiak do telefónu, tak Vám nechce načítať SIM kartu? Nezostáva Vám nič iné ako vymeniť celý držiak SIM karty. Nemusíte sa však vôbec obávať, táto malá súčiastka v našom e-shope nájdete za minimálne ceny a čo viac, pri výmene držiaka SIM karty Sony nepotrebujete asistenciu servisného technika a zvládnete to doma sami!

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Sony, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Sony

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818