Dotykové sklo CAT

6 položiek celkom

information

Americká firma CAT (Caterpillar) vznikla v roku 1925. Spoločnosť CAT je známa predovšetkým výrobou ťažkej techniky, ale v súčasnosti ponúka viacero modelov mobilných telefónov, ktoré sú predovšetkým charakteristické svojou odolnosťou. Ich základnou charakteristikou je v prvom rade odolnosť voči prachu, vode a pádom.

Aj vysoko odolné dotykové sklá značky CAT nie sú nezničiteľné. V našej ponuke však nájdete pre Váš problém riešenie-a tým sú náhradné dotykové panely CAT. Ak nemáte doterajšie skúsenosti s výmenou prasknutého dotykového skla CAT, odporúčame Vám prenechať to na odborníkov. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu alebo na telefónnom čísle uvedeného na našom e-shope.

Okrem iného Vám vieme odporučiť aj tieto náhradné diely a príslušenstvo značky CAT: LCD displej, nabíjací konektor alebo ochranné sklo

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie