Dotykové sklo Samsung

130 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

information

Spoločnosť Samsung Electronics bola založená v roku 1969 v Južnej Kórei. V súčasnosti má po celom svete viac ako 200 špičkových a kvalifikovaných pobočiek. Samsung Electronics vyrába domáce spotrebiče, ako sú televízory, monitory, chladničky a práčky a kľúčové mobilné telekomunikačné zariadenia- inteligentné telefóny a tablety. Prvý mobilný telefón vyrobili už v roku 1985 pre použitie v aute a prvý mobilný telefón skutočne použiteľného kdekoľvek, uviedli na trh v roku 1988. Táto značka je jednou z popredných vo svetom veľtrhu. 

Dotykové mobily značky Samsung, okrem displeja ako takého, obsahujú aj dotykové sklo. Tieto dotykové plochy Samsung sú náchylné pri neopatrnom zaobchádzaní k rozbitiu alebo nezvratnému poškodeniu. Preto v prípade potreby takéhoto dotykového skla značky Samsung, neváhajte a vyberte si z našej ponuky servisný diel na konkrétny model. S novým náhradným dielom- dotykovej plochy Samsung, Vám odporúčame vykonať výmenu v zaškolenom servise alebo priamo u nás v kamennej predajni. V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať a obrátiť sa na nás.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie