Dotykové sklo Huawei

200px-Huawei.svg

Chcem sa dozvedieť viac o telefóne Huawei

Firma Huawei je na trhu už od roku 1987. Od roku 2005 je Huawei v Českej republike a predáva svoje telefónne telefóny aj na Slovensko. v roku 2010 sa podľa obratu táto firma stala najväčšou svetovou spoločnosťou. Počas roka 2014 sa firma dostane z piateho na tretie miesto v predajoch chytrých telefónov. Predalo sa ju 75 miliónov. V roku 2015 to bolo ešte viac niečo vyše 100 miliónov smartfónov.

Sklíčko pre Huawei je kvalitný, ale môže sa stať, že časom prestane fungovať. Záleží veľa na tom, či vám mobilný telefón padá alebo na displej príliš veľa tlačíte.

náhradné diely pre telefon huawei

Každému sa môže stať nemilá vec, že mu telefón upadne z ruky a spadne na tvrdý povrch. Niekto bude mať šťastie a telefón spadne na roh. V takom prípade sa vám poškriabe len kryt telefónu, ale ak telefón spadne priamo na displej, tak je veľká pravdepodobnosť, že praskne. Od toho sme tu my a ponúkneme vám náhradný diel pre telefón Huawei.

Displeja a dotyková sklá sú kryté svojím ochranným sklom, ale to mnohokrát nestačí. Nedávno bol predstavený nový Gorilla Glass 5, ktorý ochráni displej pri páde z 1,6 metrov.

 

 

Najpredávanejšie

5
16 1516
Značky

Stránka 1 z 1 - 29 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 29 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.