Mikrofón HTC

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón pre HTC aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cena

25
125

Značky

Zobrazených položiek: 3

HTC Corporation je taiwanský výrobca mobilných telefónov s operačnými systémami Windows Mobile od firmy Microsoft a Android od združenia firiem pod hlavičkou Open Handset Alliance. Poslednou platformou, s ktorou sú distribuované telefóny, je Qualcomm Brew. Ide o platformu, ktorú vyvinul Qualcomm spoločne so spoločnosťou HTC. Využíva ju zatiaľ iba jeden telefón, HTC Smart. Spoločnosť bola založená 15. marca 1997. Zariadenia firmy HTC sa v minulosti predávali pod značkami mobilných operátorov (napr. T-Mobile, Vodafone, Orange a ďalších) pod označeniami MDA, XDA a pod. V poslednom období však spoločnosť obmedzila svoje brandové aktivity a viac sa zameriava na vlastnú produkciu.

Máte problém s volaním? Keď niekomu voláte, tak Vás nepočuje alebo Vás počuje veľmi zle? Môže sa jednať o poškodený mikrofón vo Vašom telefóne HTC. Problémy sa po nejakej dobe bohužiaľ objavia a je to dané opotrebením. Takýto mikrofón HTC potom stačí len vymeniť. Ako sa prejavuje poškodený mikrofón? Hovor sa zdá vzdialený alebo prerušovaný, niekedy sa prejavujú aj rôzne praskajúce zvuky. 

Nevešajte však hlavu, náhradný mikrofón síce vyžaduje zásah profesionála, avšak samotná súčiastka je cenovo nenáročná.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je HTC, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre HTC

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818