Mikrofón Samsung

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón pre Samsung aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 6 - 106 položiek celkom

Cena

125
1125

Značky

Zobrazených položiek: 106
Hore
Ďalšie produkty

Spoločnosť Samsung Electronics bola založená v roku 1969 v Južnej Kórei. V súčasnosti má po celom svete viac ako 200 špičkových a kvalifikovaných pobočiek. Samsung Electronics vyrába domáce spotrebiče, ako sú televízory, monitory, chladničky a práčky a kľúčové mobilné telekomunikačné zariadenia- inteligentné telefóny a tablety. Prvý mobilný telefón vyrobili už v roku 1985 pre použitie v aute a prvý mobilný telefón skutočne použiteľného kdekoľvek, uviedli na trh v roku 1988. Táto značka je jednou z popredných vo svetom veľtrhu.

Máte problém s volaním? Keď niekomu voláte, tak Vás nepočuje alebo Vás počuje veľmi zle? Môže sa jednať o poškodený mikrofón vo Vašom telefóne Samsung. Problémy sa po nejakej dobe bohužiaľ objavia a je to dané opotrebením. Takýto mikrofón Samsung potom stačí len vymeniť. Ako sa prejavuje poškodený mikrofón? Hovor sa zdá vzdialený alebo prerušovaný, niekedy sa prejavujú aj rôzne praskajúce zvuky. 

Nevešajte však hlavu, náhradný mikrofón síce vyžaduje zásah profesionála, avšak samotná súčiastka je cenovo nenáročná.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Samsung, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Samsung

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818