Mikrofón Xiaomi

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón pre Xiaomi aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 5 - 73 položiek celkom

Cena

318
1318

Značky

Zobrazených položiek: 73
Hore
Ďalšie produkty

Spoločnosť Xiaomi bola založená siedmymi partnermi 6.júna 2010. 16. augusta 2010 spoločnosť oficiálne vydala svoj prvý mobilný telefón s Androidom a užívateľským rozhraním MIUI. Od vydania svojho prvého telefónu rozšírila spoločnosť Xiaomi svoju výrobu o spotrebnú elektroniku (robotické vysávače, zubné kefky, atď.). Momentálne je táto spoločnosť jednou z popredných vo výrobe počítačov a mobilných telefónov.

Stáva sa Vám často, že sa Vám volajúci na druhej strane sťažujú, že Vás zle počujú alebo nepočujú vôbec či viac ako Váš hlas je počuť rôzne praskajúce zvuky? Za touto nepríjemnosťou môže stáť zanesený alebo poškodený mikrofón Xiaomi. Preto skôr, ako s telefónom zájdete priamo do mobilného servisu, skúste si mikrofón Xiaomi vyčistiť jednoduchým prefúknutím otvoru na mikrofón

Ak však Váš problém s mikrofónom Xiaomi naďalej pretrváva, navštívte servis a nechajte si ho jednoducho vymeniť- u nás nájdete na mobilný telefón Xiaomi všetko, čo na jeho výmenu potrebujete a to za naozaj nízke ceny!

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Xiaomi, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Xiaomi

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818