Mikrofón Huawei

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón pre Huawei aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 4 - 64 položiek celkom

Cena

324
1324

Značky

Zobrazených položiek: 64
Hore
Ďalšie produkty

Huawei, plným názvom Huawei Technologies Co. Ltd., je čínska nadnárodná telekomunikačná a hardvérová spoločnosť, dodávateľ informačných a komunikačných riešení, so sídlom v Šen-čene.Huawei je nezávislá súkromná, čisto zamestnancami vlastnená spoločnosť. Zamestnanci vlastnia spoločnosť prostredníctvom Programu vlastníctva zamestnancov, ktorý existuje od vzniku spoločnosti. V roku 2018 vlastnilo akcie 96 768 zamestnancov alebo bývalých zamestnancov, akcionárov. Zakladateľ Žen Čeng-fej vlastní 1,14 percenta akcií.

Problém s mikrofónom u mobilného telefónu Huawei? Máte nepríjemnosti s tým, že Vás na druhej strane hovoru nepočuje alebo počuje, no veľmi slabo a nezreteľne, či počuje rôzne praskanie a šumenie? Ak pozorujete niektoré z týchto príznakov, tak sa môže jednať o chybný mikrofón Huawei. V tejto situácii Vám odporúčame navštíviť zaškolený servis, kde Vám poškodený mikrofón Huawei vymenia raz-dva za nový kus. 

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Huawei, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Huawei

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818