Mikrofón Realme

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón pre Realme aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Cena

414
1414

Značky

Zobrazených položiek: 10

 

Značka Realme je spoločnosť, ktorá vyvíja mobilné telefóny s operačným systémom Android. Realme bola založená viceprezidentom spoločnosti Oppo - Li Bingzhongom, so sídlom v čínskom Shenzhene. Spoločnosť ako taká vznikla 4.mája 2018 a už o pár dní neskôr uviedla na trh svoj prvý model Realme 1. V súčasnosti mobilné telefóny Realme nachádzajú najväčšiu obľúbenosť na indickom trhu.

Nefunguje Vám mikrofón v mobilnom telefóne Realme? Zle Vás na druhej strane hovoru počujú? Problém bude pravdepodobne v mikrofóne Realme, v tomto prípade je potrebné vymeniť celú dosku s mikrofónom.

Pre tieto prípady, máme pre Váš telefón Realme mikrofóny, ktoré Vám zaručene s problémovým telefonovaním pomôžu. Výmenu prenechajte servisnému stredisku.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Realme, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Realme

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818