Mikrofón Lenovo

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón pre Lenovo aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 3 - 49 položiek celkom

Cena

414
1414

Značky

Zobrazených položiek: 49
Hore
Ďalšie produkty

Haló, si tam? Strašne zle ťa počujem! Počúvate tieto vety príliš často, keď s niekým telefonujete? S najväčšou pravdepodobnosťou máte poškodený Lenovo mikrofón. Avšak prv, ako navštívite odborné stredisko, skúste najskôr vyčistiť otvor reproduktora pomocou kefky s jemnými štetinkami. Často sa stáva, že sa mikrofón Lenovo zanesie a to znižuje jeho funkčnosť. Ak však ani to nezlepší Vašu situáciu, u nás si môžete nový mikrofón pre mobil Lenovo objednať za fantastické ceny.

Lenovo Group Limited je najväčší svetový výrobca počítačov – nadnárodná firma s hlavným sídlom v Číne (Hongkongu) a ďalšími dvoma v Spojených štátoch a Singapure, ktorá okrem výroby počítačov a periférií vyvíja aj súvisiace technológie. Pôvodne (od roku 1988, kedy sa stala korporáciou) pôsobila pod značkou Legend, neskôr bol jej názov zmenený na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roku 2005 firma kúpila počítačovú divíziu IBM a zaradila sa medzi najväčších výrobcov počítačov na svete. V januári 2014 súhlasilo Lenovo s prevzatím divízie mobilných zariadení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Špekulovalo sa o nákupe notebookov Vaio od firmy Sony, k nákupu však nedošlo.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Lenovo, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Lenovo

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818