Mikrofón Motorola

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón pre Motorolu aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 4 - 61 položiek celkom

Cena

415
1415

Značky

Zobrazených položiek: 61
Hore
Ďalšie produkty

História spoločnosti Motorola sa datuje už od roku 1928, kedy ju v Chicagu, USA, založili dvaja bratia. Ich prvým výrobkom boli batériové balancéry. Už od takmer začiatku sa táto americká spoločnosť venovala telekomunikačným technológiám- od prvých rádií a televízorov, až po mobilné telefóny a rádiové prostriedky. 15. augusta 2011 oznámila spoločnosť Google odkúpenie celej divízie Motorola Mobility, ktorú neskôr od Googlu v roku 2014 odkúpil čínsky výrobca elektroniky Lenovo.

Máte problém s mikrofónom v telefóne Motorola? Po dvoch rokoch používania sa toto riziko poškodenia mikrofónu zvyšuje. Veľa záleží na tom, ako často Váš telefón používate. Ako sa najčastejšie prejavujú problémy s mikrofónom? Volajúci na druhej strane hovoru Vás počuje z diaľky alebo Vás nepočuje vôbec. No problém s mikrofónom sa môže prejaviť aj ako praskajúce zvuky či šumenie. 

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Motorola, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Motorola

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818