LCD displej Motorola

Je dôležité, aby ste si vybrali správny LCD displej Motorola, pre zabezpečenie funkčnosti vášho telefónu. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

 

Stránka 1 z 6 - 92 položiek celkom

Cena

15170
115170

Značky

Motorola?

Zobrazených položiek: 92
Hore
Ďalšie produkty

História spoločnosti Motorola sa datuje už od roku 1928, kedy ju v Chicagu, USA, založili dvaja bratia. Ich prvým výrobkom boli batériové balancéry. Už od takmer začiatku sa táto americká spoločnosť venovala telekomunikačným technológiám- od prvých rádií a televízorov, až po mobilné telefóny a rádiové prostriedky. 15. augusta 2011 oznámila spoločnosť Google odkúpenie celej divízie Motorola Mobility, ktorú neskôr od Googlu v roku 2014 odkúpil čínsky výrobca elektroniky Lenovo.

Poškodenie a výmena LCD displeja značky Motorola sa vyskytuje rovnako frekventovane ako aj u iných značiek súčasného trhu. V prípade, ak potrebujete vymeniť LCD displej Motorola, môžete si vybrať z našej ponuky alebo si vyberte iný náhradný servisný diel.

Náhradné diely pre Motorolu

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818