LCD displej Motorola

64 položiek celkom
Motorola Moto Z Play LCD displej + Dotykové sklo biely 6867
Hore
Ďalšie produkty

information

 História spoločnosti Motorola sa datuje už od roku 1928, kedy ju v Chicagu, USA, založili dvaja bratia. Ich prvým výrobkom boli batériové balancéry. Už od takmer začiatku sa táto americká spoločnosť venovala telekomunikačným technológiám- od prvých rádií a televízorov, až po mobilné telefóny a rádiové prostriedky. Momentálne túto značku vlastní čínska spoločnosť Lenovo. 

Tak ako aj pri iných značkách, aj pri značke Motorola sa LCD displej vie jednoducho rozbiť, či poškodiť. V našom e-shope nájdete nielen náhradné LCD displeje pre značku Motorola, ale aj iné príslušenstvo (obaly a puzdrá, ochranné fólie,...) a náhradné servisné diely (dotykové sklo Motorola) a preto, neváhajte nazrieť do našej širokej ponuky kvality za minimum peňazí. Výmenu LCD displeja na počkanie poskytujeme aj v našom kamennom servise. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a obrátiť sa na náš e-shop a servis.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie