LCD displej iPhone

23 položiek celkom
iPhone SE BW 2637
Iphone 5 LCD display a dotykové sklo 2071
LCD displej Iphone 5C + dotykové sklo 2067
LCD displej Iphone 5S - Dotykové sklo 2636
lcd displej iphone 4 dotykova plocha 2176
Lepidlo T7000, T8000 (bulk)
€6,58 bez DPH
€7,90
9996

information

Jedna z vedúcich spoločností na svetom trhu spoločnosť Apple Inc. bola založená 1. apríla  1976 v Silicon Valley v americkej  Kalifornii, jej zakladateľmi boli Steve Jobs, Steve Wozniak a menej známy Ronald Wayne. Hlavným programom spoločnosti bola výroba a vývoj osobných počítačov a ich programového vybavenia. Prvý mobilný telefón- iPhone, spoločnosť predstavila na začiatku roka 2007.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je iPhone, sa nevyhneme rozbitému LCD displeju a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné na výmenu LCD displeja pre Váš iPhone za bezkonkurenčné ceny. V našom e-shope, okrem LCD displejov, nájdete aj iné príslušenstvo (puzdrá a obaly, ochranné sklá a fólie,...) alebo náhradné servisné diely (dotykové sklo,...).

Výmenu LCD displeja na počkanie poskytujeme aj v našom kamennom servise. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a obrátiť sa na náš e-shop a servis.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie