LCD displej Realme

Je dôležité, aby ste si vybrali správny LCD displej Realme, pre zabezpečenie funkčnosti vášho telefónu. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

 

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Cena

577
1577

Značky

Realme?

Zobrazených položiek: 24
Hore
Ďalšie produkty

Značka Realme je spoločnosť, ktorá vyvíja mobilné telefóny s operačným systémom Android. Realme bola založená viceprezidentom spoločnosti Oppo - Li Bingzhongom, so sídlom v čínskom Shenzhene. Spoločnosť ako taká vznikla 4.mája 2018 a už o pár dní neskôr uviedla na trh svoj prvý model Realme 1. V súčasnosti mobilné telefóny Realme nachádzajú najväčšiu obľúbenosť na indickom trhu. 

Tak ako aj pri iných značkách, aj pri značke Realme sa LCD displej vie jednoducho rozbiť, či poškodiť. V našom e-shope nájdete nielen náhradné LCD displeje pre značku Realme, ale aj iné príslušenstvo (obaly a puzdrá, ochranné fólie) a náhradné servisné diely (nabíjacie konektory, atď.) a preto neváhajte nazrieť do našej širokej ponuky kvality za minimum peňazí. Výmenu LCD displeja na počkanie poskytujeme aj v našom kamennom servise. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a obrátiť sa na náš e-shop a servis.