LCD displej Oppo

1 položiek celkom

information

Značka OPPO bola založená už v roku 2004 v čínskom meste Dongguan. Táto spoločnosť v prvom rade sústreďuje svoju výrobu na smartfóny, chytré zariadenia, audio zariadenia, power banky a iné elektronické výrobky. Spoločnosť Oppo bola v roku 2019 označená ako piata najlepšie prosperujúca firma v Číne a v roku 2019 sa stala partnerom na French Open v Paríži. 

Tak ako aj pri iných značkách, aj pri značke Oppo sa LCD displej vie jednoducho rozbiť, či poškodiť. V našom e-shope nájdete nielen náhradné LCD displeje pre značku Oppo, ale aj iné príslušenstvo (obaly a puzdrá, ochranné fólie) a náhradné servisné diely a preto neváhajte nazrieť do našej širokej ponuky kvality za minimum peňazí. Výmenu LCD displeja na počkanie poskytujeme aj v našom kamennom servise. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a obrátiť sa na náš e-shop a servis.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie