LCD displeje pre Asus Zenfone 3 Deluxe

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

2223
12223

Značky

Asus?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Originál LCD displeje pre Asus Zenfone 3 Deluxe

Ak ste majiteľom mobilného telefónu Asus Zenfone 3 Deluxe, vašou najväčšou nočnou morou je určite rozbitý displej. Aby ste nemuseli investovať do kúpy nového zariadenia, máme pre vás riešenie. V našej ponuke na www.gsm-suciastky.sk nájdete náhradný LCD displej s dotykovým sklom a rámom. 

Tento produkt obsahuje okrem LCD displeja na Asus Zenfone 3 Deluxe aj dotykovú plochu, sklíčko a rám, čím zabezpečuje kompletnú výmenu displeja s minimálnymi komplikáciami. 

Nechajte výmenu displeja na skúsených technikov
Výmena displeja s dotykovým sklom na mobilných telefónoch značky Asus nie je vôbec jednoduchá. Aby ste predišli zbytočným komplikáciám, odporúčame vám prenechať montáž na skúseného servisného technika. S výmenou displeja na Asus Zenfone 3 Deluxe vám radi pomôžeme aj my. Stačí, keď nám napíšete alebo zavoláte a dohodneme si všetky podrobnosti. 
Ak by ste sa na výmenu displeja na Asus Zenfone 3 Deluxe predsa len odhodlali, nezabudnite si zaobstarať aj vhodné náradie na servis, ktoré je k tomu potrebné.

Náhradné diely na Asus Zenfone 3 Deluxe
Prasknutý displej nie je jediný problém, ktorý vás môže pri vašom telefóne potrápiť. Ak máte problémy so zvukom, reproduktorom či nabíjaním, u nás nájdete náhradné diely aj na riešenie týchto záležitostí. Okrem novej batérie na Asus Zenfone 3 Deluxe ponúkame aj nabíjací konektor, sklíčko zadnej kamery, flex káble, držiak na SIM kartu, koaxiálny kábel a ďalšie diely. 

Príslušenstvo pre Asus Zenfone 3 Deluxe ktoré ochráni váš telefón 
Aby nebola výmena displeja na Asus Zenfone 3 Deluxe zbytočná, myslite rovno aj na ochranu nového displeja. Samozrejmosťou by malo byť ochranné sklo alebo hydrogel fóliu. Proti pádom a škrabancom bude váš mobilný telefón v bezpečí v ochrannom puzdre alebo v silikónovom zadnom kryte. Môžete si tiež vybrať z našej ponuky nabíjačiek, nabíjacích káblov, držiakov, slúchadiel a ďalšieho príslušenstva.

Ak máme tovar skladom a vy si urobíte objednávku do 14. hodiny, odošleme vám ju v rovnaký deň. V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť telefonicky alebo e-mailom.